Latvijas Sporta veterānu - senioru savienība

106133

Spēcīgākie seniori tiekas Bauskā
02.05.2019


Arī šogad ļoti kuplā skaitā –  89 atlēti – piedalījās Latvijas pašvaldību sporta veterānu (LSVS) 56. sporta spēlēs un kārtējo reizi pierādīja, ka arī veterāni var uzrādīt izcilu sniegumu klasiskajā svara stieņa spiešanā guļus. Sacensības norisinājās 27.aprīlī Bauskā. Sacensību rezultāti pieejami Latvijas Pauerliftinga Federācija mājaslapā.

Mājinieki – Bauskas komanda pārspēja Jelgavas atlētus. Trešajā vietā – Daugavpils komanda. Kopā piedalījās 12 komandas.

Sacensībās piedalījās dāmas un kungi virs 40 gadu vecumam, sacenšoties vairākas svara kategorijās. Godalgotas medaļas sportisti izcīnīja katrā svara kategorijā, bet absolūti labākos sportistus katrā grupā noteica Vilksa koeficients, ņemot vērā sportista svaru un paceltos kilogramus.

Dāmu konkurencē grupā Veterāni 1 absolūti labākās - Tatjana Špakova (Daugavpils), kura tieši tāpat kā pagājušajā gadā izcīnīja uzvaru, un viņas rezultāts -  75kg, Nataša Ņikitina (Jēkabpils), kura spēja uzspiest 90kg, arī pērn viņa bija absolūti labākā dāma, un Natālija Lapuha (Aizkraukle – Koknese) ar 55kg.

Absolūti labākās Veterāni 2 grupā: Ludmila Samoilova (Daugavpils) ar 70kg, Olga Miglāne (Jēkabpils), kura tika galā ar 57,5kg smagu svaru stieni, un Ilona Griga (“Gulbenes K.S.P.”) ar 57,5kg.

Absolūti labākās Veterāni 3 grupā: Viktorija Rumjanceva (Daugavpils) ar 57,5kg, Vija Dzērve (“Rembate) ar 40kg, Marija Multāne (Liepāja) ar 30kg.

Vīru konkurencē grupā Veterāni 1 absolūti labākie: Guntis Apse (Valmiera), kura rezultāts 135kg, Zidrjus Sabalausks (Jēkabpils) ar 175kg, Artūrs Ružs (Bauska), kurš uzspieda 157,5kg.

Absolūti labākie Veterāni 2 grupā: Sergejs Burilovs (Bauska) ar 142,5kg, Vilnis Lamsteris (“Gulbenes K.S.P.”) ar 130kg, Sergejs Vinogradovs (Rēzeknes pilsētas sporta pārvalde). Viņš spēja tikt galā ar 145kg.

Absolūti labākie Veterāni 3 grupā: Vladimirs Kovalskis (Bauska) ar 180kg, Dainis Reinholds (Aizkraukle-Koknese) ar 185kg, Jānis Lasmanis (Jelgava) ar 130kg.

Absolūti labākie Veterāni 4 grupā: Aleksandrs Smelovs (Jelgava), kurš uzspieda 127,5kg, Leonīds Anastasjevs (Daugavpils) ar 90kg, Jānis Dzērve (“Rembate”) ar 105kg.

Informāciju sagatavoja:
Inita Savicka
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Latvijas Pauerliftinga federācija
      Atpakaļ