Latvijas Sporta veterānu - senioru savienība

106936

Salaspils vieglatlētikas stadions uzņem sporta vecmeistarus cīņai par medaļām
18.06.2019


    Salaspilī, 15.-16. jūnijā pirmssvētku noskaņās aizvadīts LSVS 56. sporta spēļu finālposms vieglatlētikā. Divu dienu garumā, neskatoties, ka Latvijā visapkārt papildus notika vēl vairāki nozīmīgi sporta pasākumi un izlaidumi, sporta vecmeistariem nācās izdarīt savu izvēli pašiem – vai censties apvienot visu, kas iespējams, vai startējot uzkrāt punktus pašvaldības komandas kontā, vai būt kopā ar saviem tuvajiem saviesīgos pasākumos. Ar to ir jārēķinās, ka gadu no gada mēs apaugam ar pasākumu dažādību un laika trūkumu. Ne visiem vienmēr izpatiksim, otra kurpēs neiekāpsim, bet centīsimies būt saprotoši un izpalīdzīgāki viens otram. Jauns laikmets, jauni nosacījumi, bet ko nu par to, pasākums ir aizvadīts uz pozitīvas nots.

     Salaspils – neliela, skaista pilsētiņa, kura atklāšanas parādē mūs uzņēma neierasti. Ar staltajiem zirgiem priekšgalā, sporta vecmeistari svinīgā gājienā iesoļoja un veica goda apli stadionā. Uzrunas, priekšnesumi un dejas, bet kliņģeri par atraktivitāti Ventspilij, Jēkabpilij un Tukumam. 

    Sportiskā cīņa divu saules piepildītu dienu garumā, adrenalīncienīgi stafešu skrējieni, uzmundrinoši informatora Imanta Stradiņa komentējumi. Ātrāk, augstāk, tālāk – šie vārdi katra domās izskanēja pārpārēm, jo medaļu saņemt ir katra sportista gods. Un vēl lielāks gods ir startēt SAVAS pašvaldības labā un aizvest TĀS vārdu līdz pjedestālam. Komandu cīņā uzvaras lauri šajās sporta spēlēs pieder LĪVĀNIEM, 2.vieta – VALMIERAI, 3.vieta – GULBENEI. Olimpiskā sešinieka sarakstā iekļāvās DAUGAVPILS, OGRE un VENTSPILS.

Komandvērtējums...

Rezultāti... 

Komandām kausi svinīgi tiks pasniegti Latvijas čempionāta vieglatlētikā veterāniem

atklāšanas parādē - 6.jūlijā, Gulbenē!

    Tas lielais neatsveramais, nogurdinošais, bet sportam tik svarīgais darbs ir gūlies uz galvenās tiesneses Ināras Znūtiņas pleciem un galvenā sekretariāta duetu – Anitas Trumpes un viņas dēla Riharda, kuri darbojās ar profesionālu pieeju un augstu atbildības sajūtu. 

    Paldies katram, kurš ieguldīja savu artavu šī finālposma divu dienu garajā maratonā.

     Ja kādai pašvaldībai vēl ir komentāri par izcīnītajām vietām, tad esam saprotoši, un visas neprecizitātes noskaidrojam un akceptējam pie sacensību galvenās sekretāres. 

Aiva Jakubovska

LSVS valdes locekle 
      Atpakaļ