Latvijas Sporta veterānu - senioru savienība

106306

Pavasara kross, kas iedvesmo sporta seniorus un ļauj sirdij straujāk pukstēt!
13.05.2019


     Sestdien, 11. maijā Jēkabpils Mežaparkā tika aizvadīts LSVS pašvaldību 56. Sporta spēļu finālposms pavasara krosā.

     Kopumā sacensībās piedalījās 110 dalībnieki no piecpadsmit pašvaldībām – Jēkabpils, Rīgas, Gulbenes novada, Ķeguma novada, Daugavpils, Līvāniem, Bauskas novada, Madonas novada un Liepājas Senioru Sporta kluba, Kocēnu novada, Preiļu novada, Pārgaujas novada, Engures novada, Viļānu novada un Balvu sporta centra.

     Savās vecuma grupā goda pjedestāla augstāko pakāpienu iekaroja  un zelta medaļu izcīnīja – Baiba Lejiņa (Rīga), Zinaīda Rācenāja (Gulbene), Valentīna Petrova(Daugavpils), Iraida Zālīte (Rīga), Aira Bērziņa (Madona), Ināra Lūse (Rīga), Iveta Malta (Viļāni), Skaidrīte Šnitka (Bauska), Jūlija Vēvere (Jēkabpils), Gita Karlsone (Liepāja), Ginta Valtere (Līvāni). Kungu konkurencē uzvaras lauri – Ignatam Šimkus (Daugavpils), Aivaram Podiņam (Rīga), Viktoram Mūrniekam (Ķegums), Jānim Kaimiņam (Ķegums), Viktoram Radionovam (Rīga), Leonam Seškenam (Madona), Antim Zundam (Gulbene), Aivaram Bondaram (Jēkabpils), Pēterim Krastiņam (Jēkabpils), Anatolijam Macukam (Jēkabpils) un Laurim Ugrikam (Jēkabpils).

     Komandu vērtējumā triumfēja Jēkabpils komanda, aiz sevis Olimpiskā sešinieka sarakstā, attiecīgi atstājot Rīgas, Gulbenes, Ķeguma, Daugavpils un Madonas pašvaldību komandas.

Rezultāti pa vecuma grupām...

Komandvērtējums...       

    Jēkabpils komandas pārstāvis, neskaitāmu skrējienu uzvarētājs un Latvijas čempions maratonā Anatolijs Macuks ir gandarīts par uzvaru un sacensībām kopumā: “Ar katru gadu jēkabpilieši kļūst tikai stiprāki un ātrāki un šoreiz izdevās to pierādīt, izcīnot pirmo vietu kopvērtējumā. Dubultprieks, ka uzvarējām savās mājās! Jēkabpils Mežaparkā vienmēr ir patīkami skriet, ļoti laba trase un lieliska sacensību organizācija.”

      Paldies dalībniekiem par piedalīšanos,  paldies “Oāzei” par bukstiņputru, paldies videooperatoram Igoram Mihaļevam un fotogrāfam Jānim Lācim par spilgtāko mirkļu iemūžināšanu, paldies “Senioru bandai” par izklaidi un paldies ikvienam tiesnesim par ieguldījumu pasākuma norisē!  Kopā mēs esam spēks!

Plašāks foto stāsts... 

Video stāsts...

Pasākuma organizatori

Ielādēju...      Atpakaļ