Latvijas Sporta veterānu - senioru savienība

Pasaules senioru čempionāta Porto Alegre izskaņa
28.10.2013

Pasaules senioru vieglatlētikas čempionātam Porto Alegre izskaņa ir bijusi veiksmīga Latvijas izlases sportistiem.

Par divkārtējiem Pasaules čempioniem ir kļuvuši Valdis Cela grupā V65 un Normunds Ivzāns grupā V 40. Valdis uzvarai desmitcīņā ir pievienojis uzvaru kārtslēkšanā ar rezultātu 3,20 cm, trīssoļēkšanā izcīnīta 4. vieta ar rezultā 10,02 cm. Savukārt Normunds kļuvis par absolūti labāko soļotāju 5 km un 20 km soļošanā. 20 km tika veikti 1:42:07:00.  Ilona Kojaloviča ar rezultātu 1,40 cm grupā S 45 izcīnīja sudraba medaļu, Anna Titova grupā S 35 izcīnīja bronzas medaļu 400 m skrējienā ar rezultātu 59,57. Mūsu soļotāji 20 km soļojumā izcīnīja sekojošas vietas – grupā 45 Modris Liepiņš 6. vietu ar rezultātu 1:57:12:00, Madars Breide 9. vietu ar rezultātu 2:17:49:00, grupā 75 Gunārs Jānis Mīkulis 6. vietu ar rezultātu 2:45:55:00. Arvīds Zeps grupā 70 1500 m izcīnīja 10. vietu ar rezultātu 7:17,52.

Apsveicam Latvijas senioru izlasi ar paveikto un sakām paldies sportistiem par Latvijas vārda nešanu pasaulē!