Latvijas Sporta veterānu - senioru savienība

50393

PALDIES PAR AIZVADĪTO UN VEIKSMI JAUNAJĀ 2015. GADĀ !
30.12.2014


Esam aizvadījuši veiksmīgu sporta gadu,  beigušās jau 51. Pašvaldību sporta veterānu sporta spēles, no Pasaules, Eiropas veterānu čempionātiem atvestas 170 dažāda kaluma medaļas, turpinājām “Likteņdārza” apgūšanu, plašāki kļūvuši veselīga dzīves veida pasākumi pašvaldībās. Nupat 27. decembrī gadskārtējā konferencē un salidojumā gada darba rezultātus novērtējām par labiem un apbalvojām 368 izcilniekus.

Konferencē tika noteikti uzdevumi 2015. gadam:  sarīkot 52. Sporta spēles, veiksmīgi nostartēt Eiropas meistaru spēlēs Nicā Francijā un kopā ar Veselības ministriju un Ārstu biedrību veikt mērķtiecīgu darbu pret smēķēšanas izplatību Latvijā.

Konferencē pieņemtajā rezolūcijā teikts:” Latvijas sporta veterānu – senioru savienības 24. Konferences delegāti aicina atteikties no smēķēšanas sporta veterāniu pasākumu laikā, bet ikdienā to aizvietot ar pastaigu vai kustībām svaigā gaisā, ar lēnu skrējienu, ar nūjošanu, ar darba vingrošanu, ar jebkuru citu aktivitāti bez smēķēšanas, tā sekmējot savas veselības saglabāšanu.”

Salidojuma norisi atcerēsimies 4. Janvārī plkst 17.00 LTV  24. kanālā raidījumā “Attīstības kods”.

Veiksmi Jaunajā 2015. Gadā!

LSVS Prezidents   Daumants  Znatnajs
      Atpakaļ