Latvijas Sporta veterānu - senioru savienība

Medaļas EČ Anconā, Itālijā
07.04.2016


Latvija XI Eiropas čempionātā izcīnīja 16. vietu ar 21 medaļu- 5 zelta, 6 sudraba un 10 bronzas medaļas. Kaimiņi lietuvieši ar 8 medaļām atrodas 20 vietā - 3 zelta, 2 sudraba, 3 bronzas medaļas, bet igauņi 29. vietā ar 1 zelta un 1 sudraba medaļu. Pavisam 34 valstis izcīnīja medaļas

5 zelta medaļas:

Jānis Mankovskis M-75+ - trīssoļlēkšana 8,43

Maija Jakabsone W-70+ lode 9,58

Maija Jakabsone W-70+ lode 26.07 
Jānis Mankovskis M-75+ pieccīņa 3612 punkti (Latvijas rekords)

Valdis Cela M-65+ pieccīņa 3991 ( Latvijas rekords)

6 sudraba medaļas:

Ludmila Ņefjodova Volkova W-40+ - 400 m 59,99s

Juris Lebedoks M -60+- tāllēkšana 5,04m

Uģis Lasmanis M-45+- augstlēkšana 1,84m

Ināra Fjodorova W-55- trīssolis 10,60 ( Latvijas rekords)

Ligita Ziemane W-40+ - šķēpa mešanā – 33,51 m

Pēteris Valdmanis M-40+ - augstlēkšana 1.90m

10 bronzas medaļas:

Dainis Kūla M-55+- šķēps 54,08

Ilga Buntika W-75+- 5 km soļošana 38:28

Valdis Cela 65+ - kārtslēkšana 3,20

Gunārs Rubenis M-75+ - 3000 m soļošana 20:04,71 

Jānis Mankovskis M-75+ - augstlēkšana 1,31

Hermīne Bajāre W-60+ -lode 10.81
Dace Brakanska W-60+- trīsoļlēkšana 7,39
Zaiga Boguža W-35+- šķēps 35.14
Jeļena Titova W-35+- 60 m 8,07

Hermīne Bajāre W-60+ -diska mešana -28,18 m.

4.vietas:

Gunārs Rubenis 75+ - 5km soļošana 33:54
Valdis Cela 65+ - augstlēkšana 1,48

Solvita Kaļva W-40+ - tāllēkšana 5,13
Uģis Ozoliņš M-35+- trīssoļlēkšana 13,26

Ilga Buntika W-75+- lode 7,12
Ilga Buntika W-75- 3000 m soļošana 24:39,16
Aivars Mirks M-70+ - disks 34,04

Juris Lebedoks M-60+ - trīssolis 10,41
Uģis Ozoliņš M-35+- augstlēkšana 1.85

5. vietas:

stafete W35+ 4 x 200m - Solvita Kaļva- Ludmila Ņefjodova Volkova- Fjodorova Ināra- Jeļena Titova 1:51,28

Ilga Buntika W-75+- škēps 11,87, disks 16,88
Dace Brakanska W-60+- augstlēkšana 1,20

Ilga Buntika W-75+- škēps 12,47
Māris Bemers M-55+ - lode 12,47

Leontijs Zubovičs M-75 – vesera mešana 34,24

Ilga Buntika W-75+- disks 16,88
Anda Germova W-55+- 60 m 9,10
Arvīds Vītols M-65+ - trīssoļlēkšana 9,81

6. vietas:

Anda Germova W-55+ - 200 m priekšskrējieni 30,84, pusfināls 30,86 finālā ( sestais rezultāts)

Ludmila Ņefjodorova-Volkova W-40 – 200m priekšskrējieni 27,24, pusfināls 26,96, finālā (sestais rezultāts)

7. vietas:

Aivars Mirks M-70+ - lode 10,72
Ināra Fjodorova W- 50+ - 60m/b 10,55

Gunārs Jānis Mīkulis m-75+ - 3000 m soļošana 24:02,34
Jeļena Titova W-35+- 200 m priekšskrējieni 27,44, pusfināls 27,37

Gunta Helmane W-40+- šķēps 28,08

8. vietas:

Valdis Cela 65+- tāllēkšana 4,55

Uģis Ozoliņš M-35+- tāllēkšana 6,29
Leontijs Zubovičs M-75- smaguma mešana 12,46


9. vieta

Mārīte Vilcāne W-55 – trīssoļlēkšana 8,28

10. vietas:

Gunārs Jānis Mīkulis M-75+ - 5 km soļošana 41:32
Mārīte Vilcāne W-55 – lode 9,51

Solvita Kaļva W-40+ - 200 m priekšskrējieni 27,95, pusfināls 28,02

Mārīte Vilcāne W-55+ - pieccīņā -2981 punkti




11. vieta

Māris Bemers M-55+- disks 33,61

Solvita Kaļva W-40+ 60m -8,42s

12. vieta - Mārīte Vilcāne W-55 – tāllēkšana 3,79

14.vieta- Juris Lebedoks M 60+ 60m -8,59

22.vieta - Guntis Grantiņš M 45+ - 7,89s.

33. vieta

Guntis Grantiņš M-40+ - 200 m priekšskrējieni 26.46


      Atpakaļ