Latvijas Sporta veterānu - senioru savienība

Kopā izdosim Visvalža Eglīša grāmatu
11.10.2013


Biedrība «Iecavas sieviešu klubs «Liepas»» 7. septembrī sāka vākt ziedojumus basketbolista Visvalža Eglīša grāmatas izdošanai.

Visvaldis Eglītis pagājušā gadsimta sešdesmitajos un septiņdesmitajos gados bija viens no Latvijas labākajiem basketbola centra spēlētājiem, vēlāk spēlējošs treneris toreizējā Bauskas rajonā un Iecavas klubā «Dartija». Par mūža ieguldījumu basketbola attīstībā un popularizēšanā viņš iekļauts Latvijas basketbola Godazālē, par nopelniem Latvijas labā apbalvots ar Triju Zvaigžņu ordeņa zelta goda zīmi. 2012. gadā par mūža iegulgījumu sportā, ilggadēju novada sporta dzīves organizēšanu un sportisko tradīciju popularizēšanu V. Eglītim piešķirts Iecavas Goda pilsoņa nosaukums.

Visvaldis Eglītis savas dzīves atmiņas apkopojis aptuveni 100 lappaspusēs, tās papildina fotogrāfijas no personiskā fotoalbuma. Apkopotais materiāls par savāktajiem ziedojumiem tiks sagatavots izdošanai grāmatā. Tās metiens būs neliels – līdz 200 eksemplāriem. Grāmatu izdalīs skolām, bibliotēkām un interesentiem, kuri ziedojuši virs desmit latiem un ierakstīti īpašā ziedotāju sarakstā.

Ziedojumus grāmatas izdošanai var ieskaitīt biedrības «Liepas» kontā ar norādi «Visvalža Eglīša grāmatai» vai biedrības pasākumos ielikt īpaši tam paredzētā ziedojumu traukā. Rekvizīti: Biedrība «Iecavas sieviešu klubs «Liepas»», reģ. nr. 40008059901, adrese: Rīgas iela 18, Iecava, LV-3913; «SEB banka», kods: UNLALV2X, konta nr. LV46UNLA0050018188978.

Beāta Bundule,
kluba «Liepas» valdes priekšsēdētāja
      Atpakaļ