Latvijas Sporta veterānu - senioru savienība

75126

2017.g. pavasarī – 9th World Masters Games 9. Pasaules Sporta Spēles Veterāniem 21.04. – 30.04.2017., Oklenda, Jaunzēlande
20.12.2016


• Piedalies pasaulē lielākajā multi - sporta pasākumā, ko oficiāli atzinusi Starptautiskā Olimpiskā komiteja

• 10 dienas esi kopā ar 25.000 sportistiem no vairāk nekā 100 valstīm 

• Izvēlies savu no 28 sporta veidiem un 45 disciplīnām

Daži mēneši palikuši līdz Pasaules Veterānu Sporta Spēlēm 2017.gadā Oklendā, Jaunzēlandē! Pēdējais laiks vēl uzsākt trenēties, nospraust mērķus un iegūt labu sportisko formu!

Reģistrēšanās: – komandām noslēdzas 31.01.2017. Individuālajiem sporta veidiem reģistrēšanās būs iespējama arī pēc 31.01.2017., tā tiks slēgta līdz ko būs sasniegts maksimālais dalībnieku skaits, dažādiem sporta veidiem tas var atšķirties. Reģistrēšanās maksa pēc 31.01.2017.būs par 50,00 Jaunzēlandes dolāriem (NZD) lielāka. Aptuvenais kurss: 1 EUR = 1,66 NZD.

Pasaules Veterānu Sporta Spēles, atbalstot Olimpisko spēļu ideju – sports visiem, notiek regulāri ik pēc četriem gadiem ar mērķi veicināt aktīvu dzīvesveidu visas dzīves garumā.

Pirmās Spēles - WMG notika Toronto, Kanādā 1985.gadā. Un jau 7-ām citām pilsētām ir bijis gods rīkot šo nozīmīgo pasākumu, tai skaitā Sidnejā 2009.gadā un Turīnā 2013.gadā.

ATKLĀŠANAS CEREMONIJA

Atklāšanas ceremonija notiks piektdien, 2017.gada 21.aprīlī Oklendas stadionā EDEN PARK (lielākais stadions Jaunzēlandē).  

NOSLĒGUMA CEREMONIJA

Noslēguma ceremonijas laikā 2017.gada 30.aprīlī tiks nodota “stafete” nākošo Spēļu rīkotājiem – 2021.gadā Kansai reģionam (reģions Honsju salā), Japānā. 

REĢISTRĒŠANĀS SPĒLĒM:

1.    Statuss:

  •          SPORTISTS – dalībnieka statusā
  •          OFICIĀLĀ PĀRSTĀVJA (piem.: treneris, tiesnesis, menedžeris, medicīniskais personāls, punktu skaitītājs u.c.) – apkalpojošā pārstāvja statusā
  •          ATBALSTĪTĀJA – LĪDZJŪTĒJA statusā (piem.: draugi, sportistu ģimenes locekļi, bērni un citi sporta entuziasti u.c.)

2.    Dalības maksa:

  • Bronze (bronza): 295,00 NZD - Sportistiem un 145,00 NZD - Oficiālajiem pārstāvjiem un atbalstītājiem – nodrošina pilnu akreditāciju uz WMG 2017, sportists drīkst piedalīties vienā sporta veidā ar neierobežotu skaitu disciplīnu. Katrs papildus sporta veids maksā 50,00 NZD, atkarībā no pieejamības. Cenā iekļauta ieejas biļete uz atklāšanas un noslēguma ceremonijām. Bronza nodrošina piekļuvi tikai sabiedriskajiem pasākumiem Oklendā. Cenā iekļauts  WELCOMEBAG – mugursoma un suvenīrs - Spēļu Ceļvedis. Iesakām ofic. pārstāvjiem un atbalstītājiem izvēlēties Bronzu, ja sportists, kuru atbalstiet, arī ir izvēlējies Bronzu, lai jums visiem būtu vienāda piekļuve uz pasākumiem. 
  • Silver (sudrabs): 395,00 NZD - Sportistiem un 245,00 NZD - Oficiālajiem pārstāvjiem un atbalstītājiem – nodrošina visu, kas minēts Bronze, un + brīvbiļeti sabiedriskajam autobusu un vilcienu transportam Oklendā, kā arī Spēļu Shuttle autobusiem no un uz Spēļu vietām, kur nekursē sabiedriskais transports (ieskaitot uz Waikato – airēšanas un treka riteņbraukšanas sacensību norises vieta). Silver cenā iekļauta ieeja 20 Oklendas baseinos un atpūtas centros, kā arī bezmaksas ieeja vairākos muzejos: Oklendas Kara Memoriālajā muzejā, Oklendas Mākslas Galerijā, Oklendas ZOO, Tehnoloģiju un Transporta muzejā, Jaunzēlandes Jūras Muzejā, Observatorijā un Planetārijā un Sky Tower. Silver dalībnieki saņem – mugursomu un suvenīru - Spēļu Ceļvedis + T-kreklu WMG 2017 . Iesakām ofic. pārstāvjiem un atbalstītājiem izvēlēties Silver, ja sportists, kuru atbalstiet, arī ir izvēlējies Silver, lai jums visiem būtu vienāda piekļuve uz pasākumiem. 
  • Gold (zelts): 825,00 NZD - Sportistiem un 625,00 NZD - Oficiālajiem pārstāvjiem un atbalstītājiem – nodrošina visu, kas minēts Bronze + Silver, Gold pakete ietver paātrinātu akreditāciju pie Spēļu Centrā (Games Entertainment Hub), kā arī piekļuvi GOLD Lounge ar pakalpojumiem, piem., bezmaksas WiFi, mob.tel.uzlādes iekārtu, laikrakstus, vieglas uzkodas, un katru dienu laimīgās stundas. GOLD dalībnieki tiks aicināti apmeklēt ekskluzīvu kokteiļu degustāciju un saņemt piemiņas pudeli ar Jaunzēlandes vīnu, kā arī būs brīva pieeja virknei Oklendas prāmju pakalpojumu, ieskaitot turp un atpakaļ uz Waiheke salu. Iesakām ofic. pārstāvjiem un atbalstītājiem izvēlēties Gold, ja sportists, kuru atbalstiet, arī ir izvēlējies Gold, lai jums visiem būtu vienāda piekļuve uz pasākumiem.

3.    Lai piereģistrētos, jāizvēlas viena pakete no trijām un  visās paketēs jebkurš sportists drīkst piedalīties vienā sporta veidā ar neierobežotu skaitu disciplīnu. Katrs papildus sporta veids maksā 50,00 NZD, atkarībā no pieejamības vai sporta veidi nav tajos pašos datumos.

4.    Ja  Jūs esat oficiālā statusā – komandas menedžeris, treneris vai kapteinis, Jums šajā statusā jāreģistrējas, Jūs nedrīkstēsiet piedalīties kā sportists un cīnīties par vietām.

5.    Reģistrēšanās tiek pieņemta tikai internetā oficiālajā WMG 2017 mājas lapā: http://www.worldmastersgames2017.co.nz/the-games/pricing-packages/

Reģistrēšanās aizņem apmēram 15 minūtes vai vairāk. Atcerieties, ka reģistrēšanās ir jāpabeidz vienā reizē, to nav iespējams saglabāt un reģistrāciju turpināt vēlāk. Taču, ja esiet visus obligātos laukus izpildījis un reģistrāciju pabeidzis, Jūs jebkurā brīdī varēsiet aplūkot savu reģistrāciju, izmantojot logu My Account, ievadot savu reģistrēšanās numuru (Account number)

Lai piereģistrētos, Jums nepieciešams:

  • Maksājuma veids – tiek akceptētas visas starptautiski atzītas kredītkartes
  • Fotogrāfija – tiks izmantota WMG akreditācijas pasei – lejupielādēšanai reģistrēšanās sistēmā foto apjoms 100-300KB. Fotogrāfiju iespējams pievienot Jūsu izveidotajam profilam līdz 2017.gada 31.martam.
  • Pases dati
  • Ja Jūs reģistrējaties komandu sporta veidam, Jums nepieciešams Komandas Kods – Team Code, ko saņemsiet no sava komandas vadītāja. Ja veidosiet komandu, Jums nepieciešamas e-pasta adreses visiem Jūsu komandas dalībniekiem, lai būtu iespēja tiem nosūtīt ielūgumus reģistrācijai.      Atpakaļ